top of page

Google Analytics 4 seadistamine

Vajate abi Google Analytics 4 seadistamisel? Raportid on arusaamatud ja vajaksid selgitamist? Meie aitame nende küsimustega

Miks valida partneriks Mindshare?

Mindshares mõistame usaldusväärse analüütika olulisust turundusotsuste tegemisel. Pakume Sinu ettevõttele põhjalikku GA4 koolitust ja abi seadistuste tegemisel. Koolitusel käsitleme kõiki olulisi võimalusi ja funktsioone, et jõuda maksimaalsete tulemusteni digiturunduses. 
1. juulil lõpetas andmete kogumise seni kõige populaarsem analüütika liides Universal Analytics (UA) ja selle asemel võeti kasutusele Google Analytics 4 (GA4), mille võimalused on uuenduslikumad ja varasemast erinevad.
Mida varem Sinu ettevõte GA4-le üle läheb, seda kiiremini saad oma digitaalse turunduse strateegia optimeerimise viia uuele tasemele.

Erinevused Google Analytics 4 ja Universal Analyticsi vahel

Google Analytics 4 (GA4) suurimad muutused:

  • GA4 kasutab sündmustel põhinevat mudelit (vs UA-s sessioonidel põhinev mudel)

  • Liides näeb teistsugune välja ja mõned mõõdikud on asendamisel

  • Default Channel Grouping raportis on 16 kanalirühma rohkem kui UA-s

  • Google'i masinõpe ja andmemodelleerimine mängivad palju suuremat rolli

  • Andmete lahknevused GA4-s ja Looker Studio-s tulenevalt erinevatele andmemudelitele

  • GA4 kogub informatsiooni isikupõhiselt ehk sama isiku telefonist ja arvutist tulnud liikluse liigendab ühe kasutaja alla

GA4 seadistamine
new_test.jpeg

Google Analytics 4 (GA4) seadistamine

Google Analytics 4 on suurepärane tööriist, mis võimaldab sul saada ülevaate oma veebisaidi külastatavusest ning jälgida kasutajate käitumist saidil. Kui soovid oma veebisaidi kohta rohkem teada saada, siis on Google Analytics 4 seadistamine hädavajalik.

Google Analytics 4 seadistamine võimaldab sul jälgida mitmeid olulisi andmeid, sealhulgas külastajate arvu, lehevaadete arvu, lehe lahkumise määra, veebilehel veedetud aja pikkust ja palju muud. Saad täpse ülevaate oma veebisaidi külastatavuse kohta ning saad teada, kuidas oma veebisaiti veelgi paremaks optimeerida.

Kui soovid oma veebisaidi külastatavust paremini jälgida, siis võta meiega ühendust ning telli Google Analytics 4 seadistamise teenus. Meie professionaalne meeskond aitab sul saavutada oma ärieesmärke ning saad kätte täpseid andmeid oma veebisaidi külastatavuse kohta.

GA4 Koolitused
GA4.png

Google Analytics 4 (GA4) koolitused

Kas soovid õppida, kuidas Google Analytics 4 abil oma veebisaidi andmeid analüüsida ja optimeerida? Pakume professionaalset GA4 koolitust, mis aitab sul saada põhjalikke teadmisi sellest võimsast tööriistast.

Meie koolitus hõlmab kõiki GA4 funktsioone ja võimalusi, alates andmete kogumisest kuni analüüsini ja aruandluseni. Saad teada, kuidas seadistada oma GA4 kontot, kuidas koguda andmeid oma veebisaidilt ning kuidas analüüsida neid andmeid, et teha paremaid otsuseid oma veebisaidi või turundus kampaaniate optimeerimisel.

Meie GA4 koolitused on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele, kes soovivad süvendada oma teadmisi selle tööriista kasutamisel. Pakume ka kohandatud koolitusi vastavalt sinu vajadustele ja eesmärkidele. Saad valida, millistesse teemadesse soovid rohkem süveneda.

Kui soovid saada professionaalset GA4 koolitust, siis võta meiega ühendust. Meie ekspertide meeskond aitab sul saavutada oma ärieesmärke läbi Google Analytics 4 andmeanalüüsi ja optimeerimise.

Google-Analytics-4-Setup-Best-Practices.png

Google Analytics 4 (GA4) raportid

Google Analytics 4 võimaldab sul luua erinevaid raporteid, mis annavad ülevaate sinu veebisaidi külastatavusest ja kasutajakäitumisest. Kui soovid saada täpsemat ülevaadet oma veebisaidi andmetest ning teha paremaid otsuseid oma veebisaidi optimeerimisel, siis pakume professionaalset GA4 raportite koostamise teenust.

Meie meeskond koostab sulle erinevaid GA4 raporteid vastavalt sinu vajadustele ja eesmärkidele. Näiteks võime koostada sulle üldise ülevaate oma veebisaidi külastatavusest, konversioonimääradest, kasutajate käitumisest erinevatel lehtedel ja palju muud. Meie raportid on interaktiivsed ning selged, et saaksid kiiresti ja lihtsalt teha paremaid otsuseid oma veebisaidi optimeerimisel.

Lisaks pakume ka kohandatud raporteid vastavalt sinu vajadustele. Kui soovid näiteks jälgida teatud lehtede külastatavust või konkreetsete kampaaniate tulemusi, siis aitame sul koostada raporteid, mis keskenduvad just nendele aspektidele.

Meie professionaalne GA4 raportite koostamise teenus võimaldab sul saada täpsemat ülevaadet oma veebisaidi külastatavusest ning teha paremaid otsuseid oma veebisaidi optimeerimisel. Kui soovid saada rohkem infot meie teenuse kohta, siis võta meiega ühendust ja küsi lisainfot.

Kontakt

Kontakt

tanel_neemoja.jpg
Mindshare Estonia
Metalli 3, Tallinn, Eesti
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram

Võta meiega ühendust

Saadetud!

bottom of page