top of page

Google Analytics 4 seadistamine

Uuenda enda veebisait Google Analytics 4-le enne 1. juulit 2023

Google Analytics 3 salvestab andmeid veel:

Paigalda oma veebisaidile Google Analytics 4 kindlasti enne 1. juulit 2023

Miks valida partneriks Mindshare?

Mindshares mõistame usaldusväärse analüütika olulisust turundusotsuste tegemisel. Pakume Sinu ettevõttele põhjalikku GA4 koolitust ja abi seadistuste tegemisel. Koolitusel käsitleme kõiki olulisi võimalusi ja funktsioone, et jõuda maksimaalsete tulemusteni digiturunduses. 

1. juulil lõpetab andmete kogumise seni kõige populaarsem analüütika liides Universal Analytics (UA) ja selle asemel võetakse kasutusele Google Analytics 4 (GA4), mille võimalused on uuenduslikumad ja varasemast erinevad.

Mida varem Sinu ettevõte GA4-le üle läheb, seda kiiremini saad oma digitaalse turunduse strateegia optimeerimise viia uuele tasemele.

Erinevused Google Analytics 4 ja Universal Analyticsi vahel

Google Analytics 4 (GA4) suurimad muutused:

  • GA4 kasutab sündmustel põhinevat mudelit (vs UA-s sessioonidel põhinev mudel)

  • Liides näeb teistsugune välja ja mõned mõõdikud on asendamisel

  • Default Channel Grouping raportis on 16 kanalirühma rohkem kui UA-s

  • Google'i masinõpe ja andmemodelleerimine mängivad palju suuremat rolli

  • Andmete lahknevused GA4-s ja Looker Studio-s tulenevalt erinevatele andmemudelitele

  • GA4 kogub informatsiooni isikupõhiselt ehk sama isiku telefonist ja arvutist tulnud liikluse liigendab ühe kasutaja alla

GA4 info

GA4 seadistamine

Soovid üle minna UA-lt GA4-le, aga see tundub keeruline ja aeganõudev? Ei ole probleemi, võta meiega ühendust ning me aitame.

 

Kuna GA4 ja UA töötavad erinevatel põhimõtetel, siis ei ole võimalik varasemaid andmeid sama mõõtmisloogika alusel GA4 importida. Garanteerime läbimõeldult seadistatud GA4. Selle tulemusena on info võimalikult lihtsasti loetav ning kõik eelnevalt seadistatud konversioonid nähtavad ka GA4s.

GA4 Koolitused

GA4 koolitused

Soovid aru saada, kuidas GA4 töötab ning kuidas sealseid andmeid kõige paremini äri kasvatamisel kasutada?  Viime läbi Sinu vajadustele fokusseeritud GA4 koolituse, mille tulemusena saad ülevaate, millised on GA4 ja UA  erinevused, kuidas mõista andmeid ja nende taga olevat informatsiooni. Lisaks aitame leida ja vajadusel seadistada Sinu äri jaoks toimivad mõõdikud.

Koolitusele registreerumiseks kirjuta digi@mindsharebaltics.com

GA4 Raportd

GA4 raportid

Minnes üle uuele GA4-le võib tulla paljudele üllatuseks, et mitmed varasemas versioonis kasutatavad raportid ei ole enam nähtavad. Selle põhjuseks on eelkõige GA4 ülesehitus. Ära muretse, meie saame Sind aidata.

 

Koostame vastavalt Sinu äri vajadustele sobilikud raportid, mis hõlmavad vajalikku infot. Raportite seadistamiseks kirjuta digi@mindsharebaltics.com

Contact

Kontakt

Jake_Farra_0005_kaa-scaled.jpg
Mindshare Estonia
Metalli 3, Tallinn, Eesti
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram

Võta meiega ühendust

Saadetud!

bottom of page