top of page

Digiturunduse teenused

Kliendid ei leia Sinu äri veebis üles? Sa ei tea, mida kliendid kodulehel teevad? Veebireklaam ei too tulemusi?  Oleme alati fokusseeritud oma klientide äritulemuste saavutamisele ja aitame leida nendele küsimustele vastused!

Miks valida meid?

Mindshare´is mõistame ja väärtustame oma ala spetsialiste ning seetõttu on digiturunduses klientidele abiks Google´i, Facebooki ja AdFormi poolt sertifitseeritud professionaalid. 
Oleme seda meelt, et läbi partnerluse saavutame koos parimad tulemused. Oleme Sinu jaoks alati kättesaadavad ning erinevaid digiturundusteenuseid rakendades aitame Sinu äri kasvatada.

Meie teenused

 • Digiturunduse strateegia

 • SEM - otsingumootori reklaamid

 • Veebilehe analüüsid - SEO, UX/UI, ostuteekonna analüüs

 • Turundus sotsiaalmeedias

 • Videoreklaami turundus Youtube'is

 • Tulemuste raporteerimine Looker Studios

 • Digireklaam kohalikes kanalites

 • Remarketing ehk järelsihtimisreklaamid

 • E-mailiturundus

 • Mobiilirakenduste reklaamid

 • Digiturunduse koolitused

Adwords
browser-window-on-laptop-screen-search-concept-vector-31260299_edited.jpg

SEM - Otsingumootori reklaamid

SEM ehk otsingumootori reklaamid on tõhus viis oma ettevõtte või toodete ja teenuste turundamiseks. Kui soovid oma veebilehele rohkem külastajaid ning suuremat nähtavust otsingumootorites, siis SEM võib olla just sinu jaoks.

SEM reklaamid võimaldavad sul sihtida oma sihtgruppi ning valida, millal ja kus su reklaamid ilmuvad. Saad näidata oma reklaame näiteks ainult teatud geograafilises piirkonnas või kindlal ajal. See võimaldab sul kohandada oma reklaamikampaaniat vastavalt oma eesmärkidele ja eelarvele.


Kui soovid oma ettevõtte või toodete ja teenuste müüki suurendada, siis otsingumootori reklaamid võivad olla suurepärane võimalus. SEM võimaldab sul jõuda oma sihtgrupini ja suurendada oma nähtavust otsingumootorites, aidates sul seeläbi saavutada oma ärieesmärke.

Aitame teid koostades digimeedia plaani, mis aitab edukalt ja optimaalse investeeringuga olla leitav Bing ja Google otsingus, display reklaampindadel kui ka videoga Youtube'is. Seadistame reklaamid ning optimeerime jooksvalt kampaaniaid tulemuste parandamiseks.Google Ads'i reklaamide teemal kirjuta - digi@mindsharebaltics.com 

Sotsmeedia
what_is_social_media_marketing.png

Turundus sotsiaalmeedias

Turundus sotsiaalmeedias on tänapäeval üks tõhusamaid viise oma brändi või toodete ja teenuste reklaamimiseks. Sotsiaalmeedia platvormid nagu Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn jne pakuvad võimalust jõuda oma sihtgrupini ning suhelda nendega otse ja interaktiivselt.

Sotsiaalmeedia turundus võimaldab sul täpsemalt sihtida oma sihtgruppi vastavalt nende huvidele, demograafilistele tunnustele jne. Saad luua kohandatud sisu, mis kõnetab just sinu sihtgruppi ning suurendab nende kaasatust sinu brändiga. See võib suurendada su sihtgrupi lojaalsust ning aidata sul saavutada oma müügikäibe eesmärke.


Kui soovid oma brändi tuntust suurendada ning müüki kasvatada, siis sotsiaalmeedia turundus võib olla just see, mida sa vajad. Sotsiaalmeedia platvormid pakuvad võimalust jõuda oma sihtgrupini ning suhelda nendega interaktiivselt ning kuluefektiivselt.

Aitame teid koostades sotsiaalmeedia strateegia, mis aitab olla nähtav läbi erinevate sotsiaalmeedia kanalite. Seadistame reklaamid, haldame kontosid ja teostame sisuloome. Kirjuta meile - digi@mindsharebaltics.com

seo_main_image_fmt.png

SEO analüüsid

SEO analüüs on oluline tööriist, mis aitab sul parandada oma veebisaidi nähtavust otsingumootorites. Otsingumootorite optimeerimine (SEO) on protsess, mille käigus saad oma veebisaidi sisu ja struktuuri optimeerida, et olla paremini leitav otsingutulemustes.

SEO analüüs võimaldab sul leida oma veebisaidi nõrkused ning saada soovitusi, kuidas neid parandada. Analüüsi käigus vaadatakse üle veebisaidi sisu, struktuur, tagide kasutamine, lingid jne. Saad teada, millised on sinu veebisaidi tugevused ja nõrkused otsingumootorite optimeerimisel ning kuidas neid parandada.


Meie SEO analüüsi teenus võimaldab sul saada ülevaate sinu veebisaidi hetkeseisust otsingumootorites. Saad soovitused, millised on veebisaidi probleemid, kuidas parandada oma veebisaiti ning millised on vajalikud sammud, mis aitavad sul saavutada kõrgemaid positsioone otsingutulemustes.

Teostame SEO, UX/UI või ostuteekonna analüüsi. Selle tulemusena koostame kokkuvõtlikku raporti erinevatest probleemidest, lahendusvõimalustest ning järgnevatest sammudest.Kui tekkis huvi, kirjuta meile - digi@mindsharebaltics.com 

Veebianalüüs
Kontakt

Kontakt

tiit_kazlas.jpg
Mindshare Estonia
Metalli 3, Tallinn, Eesti
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Instagram

Võta meiega ühendust

Saadetud!

bottom of page